מדבקות לקיר

דמיין את המסר הפרסומי שלך, את לוגו החברה את צילומי המוצרים או את המבצע השיווקי החדש שלך, כשהם מודפסים בגדול על כל משטח שרק תבחר! 

מדבקות קיר בעיצוב אישי
ציפוי זכוכית חלבי מט

תשאלו כל אדריכל ומעצב פנים: כגון חלונות, דלתות, קירות ומחיצות, הן כחומר ביד היוצר... ציפוי זכוכית דקורטיבי משדרג כל בית וכל משרד ומקנה לו מראה מתקדם, מוקפד ומעוצב היטב. החלונות שלך - הן העיניים של הבית או המשרד שלך!

ציפוי זכוכית חלבי מט
פתרונות הצללה לחלונות
פתרונות הצללה לחלונות

וילונות? מרקיזה? פרגולה? 
הגיע הזמן להתקדם לפתרון ההצללה היעיל ביותר, המיושם בהצלחה רבה במגדלי משרדים ובבתי מגורים בארץ: פתרונות הצללת חלונות של גלאס דיזיין. 

 

שירותי זגגות

בגלאס דיזיין, מציעה לכם שירותי זגגות, לבתים והן לחברות ולעסקים. במסגרת שירותי הזגגות שלנו תמצאו מבחר רחב של פתרונות, תוך שימוש בחומרי הגלם הטובים והאיכותיים ביותר.

שירותי זגגות
עיצוב משרדים

גלאס דיזיין, מומחית לעיצוב וביצוע כל עבודות מיתוג לעסקים, בניהם: ציפוי זכוכית דקורטיבי, עיצוב חלונות ראווה, עיצוב מדבקות קיר בשילוב אלמנטים בולטים, שילוט פנים ושילוט חוץ, שירותי זגגות ועוד. 

עיצוב משרדים
שילוט לעסקים

שילוט חוץ או פנים-משרדי משפר את התדמית העסק שלך, מעניק לו סגנון ויוצר מצב רוח חיובי. שלטים ממוקמים בתוך או מחוץ החנויות, הינם כלים נוספים של פרסומת ויזואלית. גלאס דיזיין מספקת פתרונות מתקדמים לשילוט חוץ ושילוט פנים.

שילוט לעסקים
תמונות מרשתות חברתיות
  • Facebook - Black Circle
  • Instagram - Black Circle
עקבו אחרינו ברשת :)